ALL STARS U DVA DODATKA

XII. All Stars KOALA lige uspio je nadmašiti sva dosadašnja. Iako je početak utakmice bio u isto vrijeme kada i finale Europskog rukometnog prvenstva, ipak je okupio priličan broj znatiželjnika koji nisu požalili što su izabrali kraljicu igara.

BIJELI

PLAVI

Dvije selekcije BIJELI i PLAVI pokazali su sve što su u ovom trenutku mogli. Bio je to pun paket. Bilo je zakucavanja, kontranapada, blokada, trica, asistencija, skokova, osvojenih i izgubljenih lopti i velikih statističkih dometa. Do velikog odmora, ekipe su bile izjednačene 46:44. BIJELI su na kraju treće četvrtine imali velikih 71:57. U posljednjih 10 minuta PLAVI su sustigli vodstvo i izborili produžetak. U prvom produžetku nakon uzbudljive završnice nismo dobili pobjednika. U drugom produžetku BIJELI su imali malo više sportske sreće i malo više koncentracije, pa je i pobjeda zasluženo otišla na njihovu stranu. BIJELI su tijekom utakmice vodili i sa +17, PLAVI sa +12. Bilo je 14 promjena u vodstvu, a momčadi su 10 puta bile u egalu. Pojedinačni učinci su još impresivniji. U momčadi BIJELI MVP All Starsa Marko Marcelić 41 poen, 9 trica iz 15 pokušaja (60%), ukupan šut 15/23 (65,22%), 4 skoka, 2 asistencije i valorizacija 42. Dubravko Pavičić 23 koša, 50% šuta, valorizacija 21. U momčadi PLAVI Ljubo Prgomet 44 koša, 8 trica iz 21 pokušaja, za 2 poena 5/6, 6 skokova, 2 asista, valorizacija 36. Ivan Pavković 32 poena, 10 trica iz 19 pokušaja (52,63%), 3 skoka, 3 asista i valorizacija 22.
U poluvremenu utakmice održano je tradicionalno natjecanje i tricama osam ponajboljih tricaša lige. Poluzavršnicu su izborili  Pavković (Enikon), Zadro (ZABA), M. Marcelić (MORH TEAM) i Prgomet (HOK-Devil’s Advocates). U završnicu su se probili Pavković koji je bio bolji od Zadre i M. Marcelić koji je svladao Prgometa. U finalnom obračunu Marko Marcelić je za jedan bod bio bolji od Ivana Pavkovića i osvojio je naslov pobjednika natjecanja u tricama na All Starsu.

MARKO MARCELIĆ
MVP ALL STARS UTAKMICE I
POBJEDNIK NATJACANJA U TRICAMA

Nakon utakmice amateri su su nastavili druženje u trećem poluvremenu na tradicionalnom domjenku kojeg svake sezone organizira IO KOALA lige.