TRIKOM ZA KOŠ DO POBJEDE

Posljednje ovogodišnje kolo odigrali su amateri. Kao i u prethodnim kolima, uzbuđenja nije nedostajalo.
MORH TEAM je u derbiju „veteranskih“ ekipa svladao Fortunal. Do velikog odmora Fortunal je imao igru i rezultat. U nastavku je MORH sustigao zaostatak i nakon što je poveo više se nije osvrtao. Utakmicu je mirno priveo kraju za svoju šestu pobjedu. IN2Team je bio bolji od Vrtnog Centra Drijen. Odlično su otvorili utakmicu, da bi u drugih 10 minuta „vrtlari“ prepolovili prednost. U drugom dijelu IN2Team je stisnuo u obrani i to je na kraju rezultiralo uvjerljivom pobjedom. PBZ d.d. je „uništio“ FULIR koji izgleda nije „došao“ na utakmicu. Baš sve je bilo na strani bankara, pa na kraju velika razlika i nije neko iznenađenje. HOK-Devil’s Advocates je klasa više u odnosu na Dubrava-Klaku. Advokati nisu prolili puno znoja da bi uknjižili novu pobjedu, a Dubrava je odigrala koliko u ovom trenutku može. Prvak Enikon je mislio da će puno lakše do pobjede protiv OD-DO-a. Na kraju utakmice OD-DO je ozbiljnije zaprijetio, ali Enikon nije dozvolio da utakmica uđe u neizvjesnu završnicu. Jalapeñosi i BIGRAF odigrali su čudnu utakmicu, a evo i zašto. I četvrtina +16 za Jalapeñose, II četvrtina +17 za BIGRAF, III četvrtina 11:11 i IV četvrtina +16 za BIGRAF. I onda neka netko kaže da košarka nije zanimljiva, prva kraljica igara. Najuzbudljiviju utakmicu odigrali su BAUERFEIND i TRIKOM. Iako je TRIKOM vodio gotovo cijelu utakmicu, sve se rješavalo u posljednjim sekundama. TRIKOM je 3 sek. do kraja imao koš prednosti. Nakon minute odmora, farmaceuti imaju šut za produžetak ili pobjedu, koji na njihovu žalost igrači TRIKOMA blokiraju. TRIKOM tako dolazi do treće pobjede i osmog mjesta koje na kraju lige vodi u doigravanje za prvaka.