BIGRAFU JEDINICA, TESLI PRVA

Znaju se pozicije prve četiri momčadi u doigravanju za prvaka KOALA lige, a rezultat odgođene utakmice između BAUERFEINDA i OD-DO-a poredati će preostale četiri momčadi na pozicije od 5. do 8.
U utakmici za prestiž Fortunal je svladao PODRUME KREŠIĆ-COPAN. Podrumari su bolje otvorili utakmicu, ali je Fortunal do velikog odmora ostvario 5 koševa prednosti. Treća četvrtina otišla je na stranu podrumara, da bi u četvrtoj Fortunal osigurao pobjedu koja ih može dovesti na 4. mjesto. Ericsson Nikola Tesla je u posljednjoj utakmici sezone uspio ostvariti prvu pobjedu. ZABA je na poluvremenu imala 13 koševa prednosti i činilo se da će doći do nove pobjede. Ericsson se je odbio predati i već je krajem treće četvrtine stigao na -1. U posljednjih 10 minuta, zahvaljujući odličnoj partiji Pavlova 26 koševa uz 6 trica, Tesla dolazi u vodstvo od 5 koševa koje na kraju podiže na šest za prvu i jedinu pobjedu ove sezone. U derbi utakmici prošlosezonskih finalista BIGRAF-croekspres je pobijedio HOK-Devil’s Advocates. Ova utakmica poslužila je obim momčadima da u međusobnom sudaru provjere snagu najvećeg suparnika. Utakmica je protekla u laganoj dominaciji BIGRAFA, ali advokati su im cijelu utakmicu puhali za vrat. U uzbudljivoj penal završnici, pobjedu je odnio prvak BIGRAF koji u doigravanje kreće sa prve pozicije. BIGRAF su predvodili Mravak 26 (6) i Filković 18 (3), a parirali su im advokati Papak 31 (3) i Čorušić 25 (4). FULIR je pobjedom nad trikomom stigao do svoje devete pobjede. FULIR je cijelu utakmicu dominirao, a plod takove igre je pobjeda od velikih 26 koševa razlike.
BIGRAF-croekspres je broj 1., HOK-Devil’s Advocates 2., DIVLJE MAČKE su broj 3., a Enikon 4. prije doigravanja. Ukoliko BAUERFEIND pobijedi OD-DO, poredak od 5. do 8. mjesta biti će FULIR, Fortunal, BAUERFEIND i OD-DO. Ako će slaviti OD-DO poredak će biti Fortunal, OD-DO, FULIR i BAUERFEIND. Doigravanje za prvaka KOALA lige počinje 14.04.

Liga
PODRUMI KREŠIĆ-COPAN – Fortunal 72:80 (19:16,17:25,18:17,18:22)
PODRUMI KREŠIĆ-COPAN: Begić 24 (1), Biškup 11 (1), Boro 16 (1), Brzoja 5, Hrvojić 14 (4), Kuštrak 2.
Fortunal: Aljinović 1, Belamarić 5 (1), Ježidžić 6 (1), Krajcar 12 (1), Marušić 23 (4), Miljanović 5 (1), E. Musemić 9 (3), H. Musemić, Musić 2, Skorić 2, Smajlović 15.

ZABA – Ericsson Nikola Tesla 65:71 (18:12,25:18,7:19,15:22)
ZABA: Bahtijarević, Beg 21 (1), Čolak 10 (2), Karamatić 6, Mihaljević 7 (1), Rašo 16 (1), Šorman 5.
Ericsson Nikola Tesla: Boban 2, Filić 15, Jeleč, Lovrić 13, Merda 2, S. Palavra 7, Pavlov 26 (6), Perković 6.

BIGRAF-croekspres – HOK-Devil’s Advocates 81:78 (16:15,20:15,18:21,27:27)
BIGRAF-croekspres: Banović 2, Filković 18 (3), Grgin 5 (1), Jagatić, Kovačević 8, Lešić, Močan 12 (2), Mravak 26 (6), Radaković, Sarić 10 (2).
HOK-Devil’s Advocates: Čorušić 25 (4), Gulan 2, Hrabar, Jakešević 4, Jurković 4, Lukić 1, Nikolić 11 (1), Papak 31 (3).

trikom – FULIR 62:88 (17:24,18:20,13:24,14:20)
trikom: Anić Ivičić 2, Barešić 16 (3), Bihar 19 (2), Lučić 8, Milas, Milić 15, Peić 2, Rebac.
FULIR: Arapović 17, Doležal, Kržić 8, Lončar 4, D. Markočić 8, L. Markočić 21, M. Markočić 17 (2), Rupić 4, Siretz 7, Živković 2.

Poredak: 1. BIGRAF-croekspres 14-0, 2. HOK-Devil’s Advocates 12-2, 3. DIVLJE MAČKE 11-3, 4. Enikon 10-4, 5. Fortunal 9-5, 6. FULIR 9-5, 7. OD-DO 8-5, 8. BAUERFEIND 8-5, 9. PODRUMI KREŠIĆ-COPAN 6-8, 10. PBZ d.d. 5-9, 11. Dubrava-Klaka 4-10, 12. ZABA 3-11, 13. trikom 2-12, 14. IN2Team 2-12, 15. Ericsson Nikola Tesla 1-13.