1 I 2 VIŠE NISU U IGRI

Utakmice Poluzavršnice pokazale su svu ljepotu kraljice igara. Dvije prvoplasirane momčadi u regularnom dijelu natjecanja neće moći do naslova prvaka.
MORH TEAM je kao izraziti favorit odlično krenuo u utakmicu protiv Fortunala. Početkom druge četvrtine serijom 10:0 došli su do svog najvećeg vodstva od 17 koševa prednosti. Fortunal je tu pokazao karakter. Nisu odustali već su malo-pomalo smanjivali vodstvo MORH-a. U posljednjih 10 minuta ušlo se je s prednošću MORH-a od 9 koševa. Serijom 10:0 Fortunal prelazi u vodstvo 73:75. Na kraju utakmice Fortunal bilježi svoju najveću +5 za pobjedu. Tako su priredili i najveće ovosezonsko iznenađenje i zasluženo će u velikom finalu loviti naslov prvaka. U reprizi prošlogodišnjeg finala Enikon se je je oprostio od naslova. BIGRAF je uzvratio za prošlogodišnji poraz s najslađom razlikom od +1. BIGRAF je bolje otvorio utakmicu i do poluvremena je kontrolirao igru i rezultat. Najveću prednost imaju u trećoj četvrtini 41:52. Ali Enikon se budi i dolazi u prednost 62:60. U neizvjesnoj završnici kod vodstva BIGRAFA 72:71, Enikon ima zadnji napad i priliku za pobjedu. Lopta ostaje na obruču, a s njom pobjeda odlazi na stranu BIGRAFA.
Očekuje nas zanimljivo finale u kojem će se BIGRAF sučeliti s Fortunalom za naslov prvaka 12. sezone KOALA lige.